גם כשכל המדינה סגורה - רוקו אלקטריק עובדים כרגיל ! הזמינו עכשיו דרך האתר או במוקד הטלפוני שלנו - 0548920202

רוקו אלקטריק - מי אנחנו

רוקו אלקטריק חלק בלתי נפרד מקבוצת רוקו ישראל הפועלת בתחומים רבים במשק הישראלי.

המטרה שלנו היא לספק ללקוחות שלנו את המוצרים הטובים, הזולים והאיכותיים ביותר במחיר משתלם וזול שלא קיים בישראל.

אנחנו ברוקו אלקטריק עובדים ישירות אל מול היבואנים הגדולים בישראל של שלל מותגי החשמל המוכרים בישראל, טרם השילוח המוצרים נבדקים בתנאים מחמירים על מנת לספק לכם את המוצר שרכשתם ללא תקלות ובעיות !

על מנת שנוכל להעניק לכם את המחירים הטובים ביותר, אנחנו ברוקו אלקטריק חוסכים עלויות ומחזיקים במחסן בלבד, דבר זה נותן לנו יתרון עצום על פני חנויות שמגלמים את מחירי השכירות הגבוהים במוצרים שלהם.
ככה לקוחותינו יודעים שהם באמת קונים מוצר ישירות וללא עלויות נוספות בדרך.

ברוקו אלקטריק יש אפשרות לאיסוף עצמי מהמחסנים שלנו או משלוחים, אנחנו עובדים בסטנדרט אירופאי כאשר 95% מההזמנות שלנו נשלחות באותו יום של ביצוע ההזמנה ומגיעות ללקוחות עד 72 שעות מרגע ביצוע ההזמנה.​
​​​
שירות הלקוחות שלנו יעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע וללא זמן המתנה, פנו עוד עכשיו בטלפון, וואטסאפ או צ׳אט האתר שלנו.

המוצרים המוכרים ביותר במחירים הזולים ביותר

רוקו אלקטריק עובדת מול מיטב הספקים כדי לספק את המותגים הטובים בעולם במחירים הזולים בישראל - בהתחייבות !

המוצר שרכשתם - כבר כמעט מגיע !

כל המוצרים באתר שלנו נמצאים במלאי - אנחנו לא מוכרים מה שלא במחסן שלנו ! בלי טריקים בלי שטיקים ! אספקה מהירה לכל הארץ - גם לאילת נגיע עד 7 ימים !

שירות לקוחות מקצועי ומהיר 24/7

בכל שעה ובכל יום, בכל בעיה ובכל סיבה: אנחנו כאן בשבילכם ! מענה מהיר בכל הפלטפורמות – Whatsapp – טלפון – צ׳אט

אז מה אנחנו בעצם עושים?

בעזרת כך שאנחנו מחזיקים מחסנים בלבד ומספר עובדים מצומצם העובד אך ורק על שירות הלקוחות מולכם ועל אספקת המוצרים, אנחנו מסוגלים לספק את המוצרים היקרים שאתם רגילים לקנות במחירים הזולים בעשרות אחוזים !

המשימה שלנו

נכנסנו לתחום החשמל מאחר וזיהינו בעיה, מוצרים שנמכרים גם ללא מלאי ואז ניסון מכירה של מוצר יקר יותר. לא עוד ! כל המוצרים שנמצאים באתר זמינים במלאי לאספקה מיידית, מודל החנות האינטרנטית שלנו נותן לנו יתרון עצום לנהל חנות גדולה עם מחסנים בלבד בעלויות נמוכות, והמרוויחים מהמחירים הנמוכים הם רק אתם !

ההיסטוריה שלנו

רוקו אלקטריק היא חברת בת של רוקו הבריטית. חברה מנוסה בתחום המסחר מכל הסוגים. מטרת החברה: לספק את המוצרים הטובים, האיכותיים והאמינים ביותר במחיר המשתלם ביותר בישראל.

×
×

עגלת הקניות