גם כשכל המדינה סגורה - רוקו אלקטריק עובדים כרגיל ! הזמינו עכשיו דרך האתר או במוקד הטלפוני שלנו - 0548920202

תקנון

הואיל: וחברת סי. בי רוקו בע״מ ח.פ 515947869 (להלן: ״החברה״) מפעילה אתר למכירת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה באינטרנט (להלן: ״האתר״).

והואיל: ותקנון זה מופנה לכל משתמשי האתר (להלן: ״המשתמש/ים״ ו/או ״הרוכש/ים״)

והואיל: והמשתמשים מסכימים כי על השימוש באתר יחולו הוראות תקנון זה וכל שימוש ו/או גלישה מהווה הסכמה לאמור בתקנון זה;

א. כללי:

אתר זה מיועד לשימוש לרכישת מוצרים לבני 18 ומעלה שבבעלותם כרטיס אשראי תקף.

השימוש באתר הינו לצרכים אישיים בלבד ולא מסחריים ו/או סיטונאים.

המשתמש ימסור את פרטיו האישיים בהתאם להוראות האתר.

המשתמש מתחייב לפעול לפי הוראות האתר בתום לב, מסירת פרטים כוזבים אסורה בהחלט ויראו בה עבירה פלילית עפ״י הוראות חוק העונשין.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולתקן את התקנון, רק התקנון שמופיע באתר במועד הרכישה יחייב את החברה.

התמונות באתר להמחשה בלבד.

ב. מכירה:

החברה מציעה למכירה באתר מוצרים מסוגים שונים ובכמויות כפי שתמצא לנכון בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.

החברה תקבע לפי שיקול דעתה את מחיר המוצרים והם יהיו תקפים למועד הצגתם באתר בלבד.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחיר המוצרים בכל עת.

במקרה ויתברר לחברה כי בשל טעות ו/או תקלה אזל המוצר מהמלאי ו/או הוצג מחיר שגוי תהיה רשאית החברה לבטל את העסקה ולהשיב לרוכש את התשלום ששילם.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מכירות קבוצתיות בהם ישתתף מוצר מסוים והמחיר יהיה תלוי במספר משתתפים מינימאלי לפי קביעת החברה. החברה תהיה רשאית לבטל את המכירה במידה ולא בוצעו רכישות במספר המינימאלי ובמקרה כזה הרוכשים לא יחויבו בתשלום.

כל מכירה באתר תאושר רק לאחר קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי וקבלת אישור להזמנה מהחברה.

ג. ביטול עסקה

לקוח זכאי לבטל עסקה אשר רכש ע״פ חוק הגנת הצרכן וזאת לא יאוחר מ-14 ימים מתאריך הרכישה.

ביטול עסקה יעשה בכתב בלבד.

לקוח אשר רכש מוצר וביטל עסקה יחויב בדמי ביטול בסך 5% או 100 ש״ח מסך העסקה – הנמוך מבינהם.

במקרה של ביטול עסקה עקב איחור באספקת המוצר, תבוטל העסקה ללא כל חיוב ע״י בית העסק. כספו של הלקוח יושב במלואו.

לקוח אשר ביטל עסקה לאחר אספקת המוצר, יחזיר את המוצר לספק על חשבונו ו/או ישא בעלויות השינוע.

החזרת המוצר תתאפשר רק כאשר המוצר סגור, באריזתו המקורית, שלא נפתחה מעולם ולא נעשה בו כל שימוש. על האריזה להיות שלמה ולא פגומה.

ד. אספקת המוצרים – משלוח / איסוף עצמי

אספקת המוצרים תעשה ע״י החברה או ע״י הספקים או ע״י מי מטעמם, אספקת המוצרים תעשה במשלוח או באיסוף עצמי, לא ניתן לשנות את אופן האספקה לאחר השלמת הרכישה אלא באישור החברה.

אספקת המוצר הינה בהתאם לכתובת שנמסרה במועד הרכישה בלבד.

זמני האספקה תלויים במלאי היבואן ולכן יתכן עיכוב באספקה, כל עיכוב באספקה אשר נוצר עקב חוסר מלאי במחסן היבואן ו/או עיכוב בזמני האספקה של היבואן תהיה באחריותו ולא באחריות החברה. כל טענה תופנה ישירות ליבואן המספק את המוצר ולא לחנות.

איחור של עד 7 ימי עסקים מעבר למועד אליו התחייב היבואן או החנות לא יהווה הפרת הסכם ולא תהיה ללקוח הזכות לדרוש פיצוי כלשהו.

דמי המשלוח הרשומים בדף המוצר אינם כוללים חיובים בגין הובלה חריגה כדוגמת הובלה במנוף, הובלה מעבר ל 2 קומות בבניין ללא מעלית המתאימה להובלת המוצר, הובלה מעבר לקו הירוק, כל תוספת בגין ההובלה תחול על הרוכש ותשולם על ידו.

ספירת ימי עסקים תחל לאחר אימות פרטי ההזמנה מול הלקוח בטלפון ולאחר אישור חברת אשראי. הזמנה שתבוצע לאחר שעה 10:00 תחשב ליום העסקים הבא.

ימי ראשון עד חמישי מוגדרים כימי עסקים. שישי, שבת, חג וערב חג – אינם מוגדרים כימי עסקים, כמו כן ימי חול המועד, פורים, תשע באב – אינם ימי עסקים.

מועד אספקת המוצר יהיה בהתאם לאמור בדף המוצר, במידה ולא צוין מועד מסירה, מועד המסירה יהיה תוך 14 ימי עבודה מיום אישור העסקה ע״י חברת האשראי ואישור ההזמנה ע״י החברה.

זמני האספקה המצוינים בדף המוצר מתייחסים לישובים בין חדרה לגדרה, לזמני האספקה לשאר הארץ יש לשאול את נציג המכירות.

הלקוח יקבל התראה טלפונית של חצי שעה לפני הגעת השליח. במידה והלקוח לא יהיה זמין לקבלו, יבוטל המשלוח ויקבע מועד חדש למשלוח בעלות משלוח נוסף.

ה. התקנות

החברה הינה חנות חשמל אינטרנטית המוכרת את המוצרים הנמצאים באתרה, החברה אחראית אך ורק על שילוח המוצר לבית הלקוח. התקנות יבוצעו ע״י היבואן של אותו המוצר ובאחריותו הבלעדית בלבד. באחריות הלקוח לתאם התקנת המוצר מול היבואן, אין לפתוח ולהתקין את המוצר ללא הימצאות נציג היבואן, פתיחת המוצר ו/או שימושו טרם התקנת המוצר ע״י היבואן תבטל את אחריות המוצר.

ז. הצהרת פרטיות

בתהליך הרכישה נמסרים פרטיו של הלקוח וכן פרטי התשלום לצורך ביצוע העסקה. פרטי התשלום יימסרו טלפונית או דרך רכישה באתר האינטרנט או ישירות למול צוות האתר. צוות האתר מתחייב בכל זמן לסודיות ושמירת פרטיו של הלקוח ופרטי התשלום אשר לא ישמשו לשום צורך מלבד אמצעי לרכישה אותה ביקש הלקוח במסירת פרטים אלו. פרטי התשלום אינם נשמרים במערכת ועוברים גריסה אלקטרונית כ-72 שעות מרגע מסירתם ורכישת המוצר. כמו כן, הזמנות אשר תתבצענה באתר האינטרנט מאובטחות ע”י פרוטוקול SSL3 .

כל פרטי הלקוחות הנרשמים למועדון הלקוחות באתר נשארים חסויים ואנו מתחייבים לא לעשות בהם כל שימוש החורג מפעילות המועדון ולא להעביר פרטים אלו לידי גורם שלישי כזה או אחר!

ח. סמכות שיפוט וברירת דין

​ברירת הדין בכל הקשור לענייני אתר זה הינה ע״פ הדין הישראלי וסמכות השיפוט המקומית הינה לבית המשפט בתל אביב יפו בלבד.

×
×

עגלת הקניות